Data dodania: 2025-11-20

50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki

50. Aukcja Dzieł Sztuki KDA - Sztuka dawna i współczesna

Krakowski Dom Aukcyjny

50. Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbyła się 16 grudnia 2025 roku (wtorek) o godzinie 18.00

Sztuka dawna i współczesna

W katalogu znajdą się m.in. prace następujących artystów:

sztuka dawna: Kossak, Bakałowicz, Gałek, Hofman, Karpiński, Jaxa-Małachowski, Matejko, Wodzinowski, Weiss, Rychter-Janowska

sztuka współczesna: Dwurnik, Pamuła, Zakrzewski, Nowosielski, Rosiński, Panek, Pałka, Łodziana

WYNIKI AUKCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE

Licytacja internetowa możliwa była na bid.kda.pl

Wszystkie obiekty oglądać można było na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14].

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Hofman - 50. ADS
Wlastimil Hofman
Dzieci - malarczyk i alegorie (1924)
olej, tektura
17 x 37 cm
Sygnowany i datowany p.d.

Rychter-Janowska - 50. ADS
Bronisława Rychter-Janowska
Podwieczorek (1943)
olej, karton
50 x 40 cm
Sygnowany i datowany l.d.; opisany na odwrocie.

Kossak - 50. ADS
Wojciech Kossak
Ułan z koniem (1925)
olej, tektura
60 x 50 cm
Sygnowany i datowany l.d.; na odwrocie pieczęć lakowa i opinia dra S. Dąbrowskiego.

Kossak - 50. ADS
Jerzy Kossak
Wizja św. Huberta (1949)
olej, tektura
50,5 x 70 cm
Sygnowany i datowany l.d.; na odwrocie pieczątki autorskie.

Garboliński - 50. ADS
Wiesław Garboliński
Konopielka (1996)
olej, płótno
100,5 x 81 cm
Sygnowany i datowany l.d.; opisany na blejtramie.

Joniak - 50. ADS
Juliusz Joniak
Peniscola (2006)
olej, płótno
70 x 80 cm
Sygnowany i datowany p.d.; opisany na odwrocie.

powrót do listy aktualności